Bestuur en commissies

Bestuur

Voorzitter Silvia Hania 06-18948689 voorzitter@covos.nl
Penningmeester Geeske Bouma 06-18922003 penningmeester@covos.nl
Secretariaat Anke Marije Pompstra 06-14944419 secretariaat@covos.nl
Ledenadministratie Maaike de Swart ledenadministratie@covos.nl
CMV/Jeugd Thea Bootsma 06-13309631 circulatie@covos.nl

Technische Commissie Senioren

TC@covos.nl

Hester Agricola 0515-33 26 68
Meinte Bergstra 06-38 36 35 33
Bas de Boer 06-22 85 19 71
Michelle Bruinsma
Reinder Haakma 06-49 77 53 31

Technische Commissie Jeugd

tcjeugd@covos.nl

Annemieke Dinkla 06-19 91 62 85
Rika Dijkshuizen 06-21 22 85 53
Tjitske Hiemstra

Sponsorcommissie

Sponsoring@covos.nl

Silvia Hania 06-18 94 86 89
vacature

Start met typen en druk op enter om te zoeken