Spelregels

Wil je meer weten over de spelregels? Of je kennis erover testen?  Of  misschien zelfs je spelregelbewijs halen?
Klik dan hier om naar de officiële spelregel-website van de NeVoBo te gaan. Je kan ook het officiële spelregelboekje downloaden

Schema

Hieronder vind je de indeling van de wedstrijden die door leden dienen te worden gearbitreerd. In het schema staat het team genoemd dat een scheidsrechter zal verzorgen. Binnen de teams kunnen hierover afspraken worden gemaakt.

 Datum Tijd Thuis team Uit team Poule Team scheidsrechter Naam scheidsrecter Opmerking
25-01-2019 19:00 CoVos DS 2 VC/Zeus2K DS 1 D1E D1 Anna
25-01-2019 19:15 CoVos DS 6 N.O.K. DS 3 D4J H3 Bas
25-01-2019 19:15 CoVos DS 3 Swette Switters DS 3 D2L H2 Arnold Burger
25-01-2019 21:00 CoVos HS 3 N.O.K. HS 2 H3J D4 Hester
25-01-2019 21:00 CoVos HS 2 Oeverzwaluwen HS 1 H2H H1 Jurian Rypma
26-01-2019 16:00 CoVos MA 1 VC058 MA 2 MA1G D2 Marije Hiemstra
26-01-2019 16:00 CoVos MC 2 VC058 MC 2 MC1G D5 Trees Bosma
26-01-2019 16:00 CoVos MB 3 VC058 MB 4 MB2G D6 Hendrikje Bouma
26-01-2019 17:30 CoVos MB 2 VC058 MB 2 MB1H D6 Antje van de Meer
26-01-2019 17:45 CoVos MB 1 VC058 MB 1 MBHB H2 Tymen Dijkstra
26-01-2019 17:45 Covos MC1 Tyfoon MC1 H1 Sjors Altenburg
26-01-2019 19:30 CoVos DS 4 vc Bolsward DS 8 D3R D2 Judy Bergsma
26-01-2019 19:30 CoVos HS 1 VC058 HS 2 HPC geen
26-01-2019 19:30 CoVos DS 1 Reflex DS 1 3BD geen
26-01-2019 21:00 Covos H3 S.N.V.V. H3 D4 Petra inhaal van oktober
08-02-2019 19:00 CoVos DS 2 S.V.W. DS 3 D1E D1 Femke d6
08-02-2019 19:15 CoVos DS 3 OPM Heerenvn DS4 D2L H2 Hendricus Tacoma
08-02-2019 20:45 CoVos HS 3 Postale HS 1 H3J D4 Mirjam
08-02-2019 21:00 CoVos HS 2 Staveren HS 1 H2H D1 Elma
09-02-2019 16:00 CoVos MA 1 DOSKO/Acta MA 2 MA1G D2 Anna Marije de Jager
09-02-2019 16:00 CoVos MC 2 Stânfries (IJ) MC 2 MC1G D5 Talitha Dijkstra gaat niet door
09-02-2019 16:00 Covos MC1 Volco MC2 D5 Talitha Dijkstra
09-02-2019 17:30 CoVos MB 2 Stânfries (IJ) MB 1 MB1H D6 Arjanne Schaafsma
09-02-2019 17:45 CoVos MB 1 V.V.H. MB 1 MBHB D3 Wiepkje Hiemstra
09-02-2019 17:45 CoVos DS 5 Punt Ut DS 3 D4I H3 Fedde
09-02-2019 19:15 CoVos MB 3 Grouw ’64 MB 1 MB2G D6 Lysbet Schilstra – Bakker
09-02-2019 19:30 CoVos HS 1 v.c. Joure HS 2 HPC geen
09-02-2019 19:30 CoVos DS 1 De Bevers DS 2 3BD geen
08-03-2019 19:00 CoVos DS 2 HeVoC ’89 DS 3 D1E D1 Selma d5
08-03-2019 19:15 CoVos DS 6 Top en Twel DS 4 D4J H3 Jan
08-03-2019 19:15 CoVos DS 3 VLO DS 1 D2L H2 Kees Galema
08-03-2019 21:00 CoVos HS 3 VC Sneek HS 4 H3J D4 Lucie
08-03-2019 21:00 CoVos HS 2 VC Sneek HS 3 H2H H1 Klaas Galema scheidsrechter veranderd
09-03-2019 16:00 CoVos MA 1 vc Bolsward MA 2 MA1G D3 Martina van der Wey
09-03-2019 16:00 CoVos MC 2 VC Sneek MC 3 MC1G D6 Arjanne Schaafsma
09-03-2019 16:00 CoVos MB 1 Impala MB 2 MBHB D2 Sigrid Wispelwey
09-03-2019 17:30 CoVos MB 2 Reva MB 1 MB1H H1 Hendrik Jan van der Velde
09-03-2019 17:30 Covos MC1 Sudosa – Desto MC2 H1 Jurian Rypma
09-03-2019 19:00 CoVos DS 4 Top en Twel DS 3 D3R D5 Mattie Dijkstra
09-03-2019 19:00 CoVos HS 1 De Plakkers HS 1 HPC geen andere tijd
09-03-2019 19:00 CoVos DS 1 S.N.V.V. DS 1 3BD geen andere tijd
22-03-2019 19:00 CoVos DS 2 Makkum DS 1 D1E D1 Jildou
22-03-2019 19:15 CoVos DS 6 D.B.S. DS 6 D4J H3 Bas
22-03-2019 19:15 CoVos DS 3 VC Sneek DS 6 D2L H2 Piet van der Hoff
22-03-2019 21:00 CoVos HS 3 Sport Vereent HS 1 H3J D4 Wytske / Jetske
22-03-2019 21:00 CoVos HS 2 vc Bolsward HS 3 H2H D1 Deborah
23-03-2019 16:00 CoVos MB 1 DIO/Bedum MB 1 MBHB D3 Helga Gebrandij
23-03-2019 16:00 CoVos MC 2 vc Bolsward MC 3 MC1G D5 Talitha Dijkstra
23-03-2019 16:00 CoVos MB 3 vc Bolsward MB 2 MB2G D6 Antje van der Meer gaat niet door
23-03-2019 17:30 CoVos DS 4 HeVoC ’89 DS 8 D3R H3 Piter J Fersetten nei 19-3 20.30
23-03-2019 17:30 CoVos DS 5 Loon24/ D.B.S. DS 7 D4I H2 Koos Andringa
23-03-2019 18:00 CoVos MA 1 Swette Switters MA1 MA1G D2 Judy Bersma
23-03-2019 19:30 CoVos HS 1 BEO HS 1 HPC geen
23-03-2019 19:30 CoVos DS 1 C.S.V. DS 1 3BD geen
12-04-2019 19:00 CoVos DS 2 vc Bolsward DS 3 D1E D1 Imke
12-04-2019 19:15 CoVos DS 6 S.V.W. DS 6 D4J H3 Jort
12-04-2019 19:15 CoVos DS 3 3VF/D.B.S. DS 4 D2L H2 Reinder Haakma
12-04-2019 21:00 CoVos HS 3 CSC-Joure HS 1 H3J D4 Rosalie
12-04-2019 21:00 CoVos HS 2 V.V.H. HS 2 H2H H1 Andries Tacoma scheidsrechter veranderd
13-04-2019 16:00 CoVos MB 1 Sudosa-Desto MB 3 MBHB D3 Hester Minks
13-04-2019 16:00 CoVos MC 2 S.V.W. MC 1 MC1G D5 Pietrik Brouwer
13-04-2019 16:00 CoVos MB 3 VoVeSa MB 1 MB2G D5 Dieuwke Kooistra
13-04-2019 17:30 CoVos MA 1 De Roeken/DVCMA1 MA1G D2 Famke vd Veen
13-04-2019 17:30 CoVos MB 2 Punt Ut MB 1 MB1H H1 Titus Andringa
13-04-2019 17:30 Covos MC1 Nakala MC1 H1 Andries Tacoma
13-04-2019 18:45 CoVos DS 4 A.V.C. ’69 DS 4 D3R H3 Fedde Tijd veranderd
13-04-2019 19:30 CoVos DS 5 vc Bolsward DS 9 D4I H2 Hendricus Tacoma
13-04-2019 19:30 CoVos DS 1 vc Bolsward DS 2 3BD geen
13-04-2019 20:30 CoVos HS 1 A.V.C. ’69 HS 1 HPC geen Tijd veranderd

Start met typen en druk op enter om te zoeken