Spelregels

Wil je meer weten over de spelregels? Of je kennis erover testen?  Of  misschien zelfs je spelregelbewijs halen?
Klik dan hier om naar de officiële spelregel-website van de NeVoBo te gaan. Je kan ook het officiële spelregelboekje downloaden

Schema

Hieronder vind je de indeling van de wedstrijden die door leden dienen te worden gearbitreerd. In het schema staat het team genoemd dat een scheidsrechter zal verzorgen. Binnen de teams kunnen hierover afspraken worden gemaakt.

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Team scheidsrechter Naam scheidsrechter
28-09-2018 19:00 CoVos DS 2 D.B.S. DS 2 1 D1 Elma
28-09-2018 19:15 CoVos DS 6 D.B.S. DS 6 3 H3 Pieter B
28-09-2018 19:15 CoVos DS 3 WISKY DS 1 2 H2
28-09-2018 21:00 CoVos HS 3 L.V.C. HS 2 3 D4 Hester
28-09-2018 19:45 CoVos HS 2 D.B.S. HS 3 2 H1 Klaas Galema
29-09-2018 19:00 CoVos MC 1 vc Bolsward MC 1 1 D2 Emma Stegenga
29-09-2018 19:00 CoVos DS 5 Loon24/ D.B.S. DS 7 3 D3 Michelle Bruinsma
29-09-2018 19:00 CoVos DS 1 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 1 2 geen
05-10-2018 19:00 CoVos DS 2 VoVeSa DS 1 1 D1 Femke
05-10-2018 19:15 CoVos DS 6 Top en Twel DS 4 3 H3 Jort
05-10-2018 19:15 CoVos DS 3 Far Ut DS 1 2 H2 Klaas Brandsma
05-10-2018 21:00 CoVos HS 3 S.N.V.V. HS 3 3 D4 gaat niet door
05-10-2018 21:00 CoVos HS 2 Far Ut HS 1 2 D1 Anna
06-10-2018 16:00 CoVos MB 1 DSVS MB 1 1 D2 Vera de Vries
06-10-2018 16:00 CoVos MC 2 DSVS MC 1 3 D5 Trees Bosma
06-10-2018 16:00 CoVos MB 3 DSVS MB 2 2 D6 Elbrich Miedema
06-10-2018 17:30 CoVos MA 1 DOSKO/Acta MA 2 3 H1 Sjors Altenburg
06-10-2018 17:30 CoVos MB 2 VC Sneek MB 3 2 D5 Hinke de Jager
06-10-2018 18:00 CoVos DS 4 VC Sneek DS 7 1 D3 Margriet Bakker en Marit Couperus
06-10-2018 19:30 CoVos HS 1 VC Sneek HS 2 3 geen
06-10-2018 19:30 CoVos DS 1 Volco DS 1 2 geen
19-10-2018 19:00 CoVos DS 5 Heecherop DS 3 1 D4 gaat niet door
19-10-2018 19:00 CoVos DS 2 S.N.V.V. DS 2 1 D1 Selma
19-10-2018 19:15 CoVos DS 6 Heecherop DS 2 3 H3 Bas
19-10-2018 19:15 CoVos DS 3 S.N.V.V. DS 3 2 H2 Kees Galema
19-10-2018 21:00 CoVos HS 3 Oeverzwaluwen HS 2 3 D4 Marjan
19-10-2018 21:00 CoVos HS 2 S.V.M. HS 1 2 H1 Jurian Rypma
20-10-2018 17:00 CoVos MC 1 vc Bolsward MC 1 2 D3 Martina van der Wey
20-10-2018 17:00 CoVos MA 1 Swette Switters MA 1 1 D2 Marije Hiemstra / Yes Anne
20-10-2018 17:00 CoVos DS 6 Punt Ut DS 4 3 D4 Mirjam
09-11-2018 19:00 CoVos DS 2 V.V.H. DS 1 1 D1 Jildou
09-11-2018 19:15 CoVos DS 6 Oeverzwaluwen DS 4 3 H3 Jan
09-11-2018 19:15 CoVos DS 3 V.V.H. DS 2 2 H2 Piet van der Hoff
09-11-2018 21:00 CoVos HS 3 HeVoC ’89 HS 5 3 D4 Jetske/ Wytske
09-11-2018 21:00 CoVos HS 2 NOK/BEO HS 1 2 D1 Imke
10-11-2018 16:00 CoVos MC 1 Far Ut MC 1 3 D3 Petra de Jong
10-11-2018 16:00 CoVos MC 2 Stânfries (IJ) MC 1 1 D6 Geartsje Klaversma
10-11-2018 16:00 CoVos MB 3 HeVoC ’89 MB 2 2 D5 Pietrik Brouwer
10-11-2018 17:30 CoVos MA 1 A.V.C. ’69 MA 1 1 H1 Gerlof Bosgra
10-11-2018 17:30 CoVos DS 1 Leevoc DS 1 2 geen
10-11-2018 18:00 CoVos MB 1 Rovoc MB 1 3 D2 Famke vd Veen / Sigrid
10-11-2018 19:30 CoVos DS 4 VC/Zeus2K DS 2 1 D3 Hester Minks
10-11-2018 19:30 CoVos HS 1 Kwiek HS 1 2 geen
10-11-2018 20:00 CoVos DS 5 Makkum DS 4 3 D6 Lysbet Schilstra – Bakker
24-11-2018 16:00 CoVos MC 1 VC Sneek MC 2 3 H1 Hendrik Jan van der Velde
24-11-2018 16:00 CoVos MC 2 Makkum MC 1 1 D6 Machtelt Couperus
24-11-2018 16:00 CoVos MB 3 VC Sneek MB 5 2 D5 Geertje v/d Weert
24-11-2018 17:30 CoVos MB 2 v.c. Joure MB 2 1 D5 Hinke de Jager
24-11-2018 17:30 CoVos DS 1 VC Sneek DS 4 2 geen
24-11-2018 18:00 CoVos MB 1 Oranje Nassau MB 1 3 D2 Marieke Schaap
24-11-2018 19:30 CoVos HS 1 vc Bolsward HS 1 2 geen
30-11-2018 19:00 CoVos DS 2 Oeverzwaluwen DS 1 1 D1 Deborah
30-11-2018 19:15 CoVos DS 5 H.V.V. It Heidenskip DS 2 3 H3 Pieter B
30-11-2018 19:15 CoVos DS 3 vc Bolsward DS 5 2 H2 Koos Andringa
30-11-2018 21:00 CoVos HS 3 Terherne HS 1 3 D4 Marjan
30-11-2018 21:00 CoVos HS 2 Tsjûkemarders HS 2 2 H1 Titus Andringa
01-12-2018 16:00 CoVos MB 1 HeVoC ’89 MB 1 1 D3 Michelle Bruinsma
01-12-2018 16:00 CoVos MC 2 V.V.H. MC 1 3 D4 Petra
01-12-2018 16:00 CoVos MB 3 VC058 MB 5 2 D6 Elbrich Miedema
01-12-2018 17:30 CoVos MB 2 OPM Heerenveen MB 1 2 H3 Piter J
01-12-2018 17:45 CoVos DS 4 A.N.O. DS 1 3 H1 Gerlof Bosgra
01-12-2018 17:45 Covos DS 3 Whisky 1 1 D2 Anna Marije de Jager
01-12-2018 19:30 CoVos HS 1 OPM Heerenveen HS 1 3 geen
01-12-2018 19:30 CoVos DS 6 Heecherop DS 2 1 D5 Mattie Dijkstra
01-12-2018 19:30 CoVos DS 1 VC058 DS 1 2 geen
14-12-2018 19:00 CoVos DS 2 VC Drachten DS 1 1 D1 Anke marije
14-12-2018 19:15 CoVos DS 6 S.V.W. DS 6 3 H3 Jort
14-12-2018 19:15 CoVos DS 3 Top en Twel DS 1 2 H2 Reinder Haakma
14-12-2018 21:00 CoVos HS 3 De Griffioen HS 2 3 D4 Lucie
14-12-2018 21:00 CoVos HS 2 s.v. De Walde HS 1 2 H1 Klaas Galema
15-12-2018 16:00 CoVos MB 2 VC Drachten MB 2 3 D6 Ilse de Boer – Bijlsma
15-12-2018 16:00 CoVos MB 3 O.T.I.B. MB 2 2 D5 Geertje v/d Weert
15-12-2018 16:00 CoVos MC 1 Nakala MC 1 1 D2 Yes Anne Ypma
15-12-2018 17:30 CoVos MC 2 vc Bolsward MC 2 3 D5 Elisabeth Breeuwsma
15-12-2018 19:30 CoVos DS 4 v.c. Joure DS 5 2 D3 Margriet Bakker
15-12-2018 18:00 CoVos MB 1 VC Drachten MB 1 1 D2 Marieke Schaap
15-12-2018 19:30 CoVos HS 1 D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 1 3 geen
15-12-2018 19:30 CoVos DS 5 H.V.V. It Heidenskip DS 2 1 D3 Helga Gebrandij
15-12-2018 19:30 CoVos DS 1 Vovem’90 DS 1 2 geen
11-01-2019 19:00 CoVos DS 5 Heecherop DS 3 1 D4 Manouk
12-01-2019 16:00 CoVos MA 1 De Roeken/DVC MA 1 3 D3 Petra de Jong
12-01-2019 16:00 CoVos MB 3 Iverto MB 1 1 D6 Jelte Hitzert
12-01-2019 16:00 CoVos MB 1 S.N.V.V. MB 1 2 H1 Sjors Altenburg
12-01-2019 17:45 CoVos MB 2 DOSKO/Acta MB 1 1 D6 Ilse de Boer – Bijlsma
12-01-2019 18:00 CoVos DS 4 Iverto DS 1 3 D3 Wiepkje Hiemstra
12-01-2019 18:00 CoVos HS 1 VC/Zeus2K HS 1 2 geen
25-01-2019 19:00 CoVos DS 2 VC/Zeus2K DS 1 1 D1 Anna
25-01-2019 19:15 CoVos DS 6 N.O.K. DS 3 3 H3 Bas
25-01-2019 19:15 CoVos DS 3 Swette Switters DS 3 2 H2 Arnold Burger
25-01-2019 21:00 CoVos HS 3 N.O.K. HS 2 3 D4 Hester
25-01-2019 21:00 CoVos HS 2 Oeverzwaluwen HS 1 2 H1 Jurian Rypma
26-01-2019 16:00 CoVos MA 1 VC058 MA 2 1 D2 Marije Hiemstra
26-01-2019 16:00 CoVos MC 2 VC058 MC 2 3 D5 Trees Bosma
26-01-2019 16:00 CoVos MB 3 VC058 MB 4 2 D6 Hendrikje Bouma
26-01-2019 17:30 CoVos MB 2 VC058 MB 2 2 D6 Antje van de Meer
26-01-2019 17:45 CoVos MB 1 VC058 MB 1 3 H2 Tymen Dijkstra
26-01-2019 18:00 CoVos DS 4 vc Bolsward DS 8 1 D2 Judy Bergsma
26-01-2019 19:30 CoVos HS 1 VC058 HS 2 3 geen
26-01-2019 19:30 CoVos DS 1 Reflex DS 1 2 geen
08-02-2019 19:00 CoVos DS 2 S.V.W. DS 3 1 D1 Femke
08-02-2019 19:15 CoVos DS 3 OPM Heerenveen DS 4 2 H2 Hendricus Tacoma
08-02-2019 20:00 CoVos HS 3 Postale HS 1 3 D4 Mirjam
08-02-2019 21:00 CoVos HS 2 Staveren HS 1 2 D1 Elma
09-02-2019 16:00 CoVos MA 1 DOSKO/Acta MA 2 2 D2 Anna Marije de Jager
09-02-2019 16:00 CoVos MC 2 Stânfries (IJ) MC 2 1 D5 Talitha Dijkstra
09-02-2019 17:30 CoVos MB 2 Stânfries (IJ) MB 1 1 D6 Arjanne Schaafsma
09-02-2019 17:45 CoVos MB 1 V.V.H. MB 1 3 D3 Wiepkje Hiemstra
09-02-2019 17:45 CoVos DS 5 Punt Ut DS 3 2 H3 Fedde
09-02-2019 19:15 CoVos MB 3 Grouw ’64 MB 1 1 D6 Lysbet Schilstra – Bakker
09-02-2019 19:30 CoVos HS 1 v.c. Joure HS 2 3 geen
09-02-2019 19:30 CoVos DS 1 De Bevers DS 2 2 geen
08-03-2019 19:00 CoVos DS 2 HeVoC ’89 DS 3 1 D1 Selma
08-03-2019 19:15 CoVos DS 6 Top en Twel DS 4 3 H3 Jan
08-03-2019 19:15 CoVos DS 3 VLO DS 1 2 H2 Kees Galema
08-03-2019 21:00 CoVos HS 3 VC Sneek HS 4 3 D4 Lucie
08-03-2019 21:00 CoVos HS 2 VC Sneek HS 3 2 H1 Andries Tacoma
09-03-2019 16:00 CoVos MA 1 vc Bolsward MA 2 3 D3 Martina van der Wey
09-03-2019 16:00 CoVos MC 2 VC Sneek MC 3 1 D6 Arjanne Schaafsma
09-03-2019 16:00 CoVos MB 1 Impala MB 2 2 D2 Sigrid Wispelwey
09-03-2019 17:30 CoVos MB 2 Reva MB 1 1 H1 Hendrik Jan van der Velde
09-03-2019 19:00 CoVos DS 4 Top en Twel DS 3 1 D5 Mattie Dijkstra
09-03-2019 19:30 CoVos HS 1 De Plakkers HS 1 3 geen
09-03-2019 19:30 CoVos DS 1 S.N.V.V. DS 1 2 geen
22-03-2019 19:00 CoVos DS 2 Makkum DS 1 1 D1 Jildou
22-03-2019 19:15 CoVos DS 6 D.B.S. DS 6 3 H3 Bas
22-03-2019 19:15 CoVos DS 3 VC Sneek DS 6 2 H2 Piet van der Hoff
22-03-2019 21:00 CoVos HS 3 Sport Vereent HS 1 3 D4 Wytske / Jetske
22-03-2019 21:00 CoVos HS 2 vc Bolsward HS 3 2 D1 Deborah
23-03-2019 16:00 CoVos MB 1 DIO/Bedum MB 1 1 D3 Helga Gebrandij
23-03-2019 16:00 CoVos MC 2 vc Bolsward MC 3 3 D5 Talitha Dijkstra
23-03-2019 16:00 CoVos MB 3 vc Bolsward MB 2 2 D6 Antje van der Meer
23-03-2019 17:30 CoVos DS 4 HeVoC ’89 DS 8 2 H3 Piter J
23-03-2019 17:30 CoVos DS 5 Loon24/ D.B.S. DS 7 3 H2 Koos Andringa
23-03-2019 18:00 CoVos MA 1 Swette Switters MA 1 1 D2 Judy Bersma
23-03-2019 19:30 CoVos HS 1 BEO HS 1 3 geen
23-03-2019 19:30 CoVos DS 1 C.S.V. DS 1 2 geen
12-04-2019 19:00 CoVos DS 2 vc Bolsward DS 3 1 D1 Imke
12-04-2019 19:15 CoVos DS 6 S.V.W. DS 6 3 H3 Jort
12-04-2019 19:15 CoVos DS 3 3VF/D.B.S. DS 4 2 H2 Reinder Haakma
12-04-2019 21:00 CoVos HS 3 CSC-Joure HS 1 3 D4 Rosalie
12-04-2019 21:00 CoVos HS 2 V.V.H. HS 2 2 H1 Klaas Galema
13-04-2019 16:00 CoVos MB 1 Sudosa-Desto MB 3 1 D3 Hester Minks
13-04-2019 16:00 CoVos MC 2 S.V.W. MC 1 3 D5 Pietrik Brouwer
13-04-2019 16:00 CoVos MB 3 VoVeSa MB 1 2 D5 Dieuwke Kooistra
13-04-2019 17:30 CoVos MA 1 De Roeken/DVC MA 1 2 D2 Famke vd Veen
13-04-2019 17:30 CoVos MB 2 Punt Ut MB 1 3 H1 Titus Andringa
13-04-2019 18:00 CoVos DS 4 A.V.C. ’69 DS 4 1 H3 Fedde
13-04-2019 19:30 CoVos HS 1 A.V.C. ’69 HS 1 3 geen
13-04-2019 19:30 CoVos DS 5 vc Bolsward DS 9 1 H2 Hendricus Tacoma
13-04-2019 19:30 CoVos DS 1 vc Bolsward DS 2 2 geen